Jadberg tričko Compress Top 18/19

Jadberg tričko Compress Top 18/19
Jadberg tričko Compress Top 18/19Jadberg tričko Compress Top 18/19
Dostupnost:
do 3 dnů
Kód produktu:
683
Výrobce:
Vaše cena:
660 Kč

Zvolte variantu:

  • Popis produktu
  • Dotaz k produktu
  • Komentáře

Popis: Jadberg tričko Compress Top 18/19

jadberg

Kompresní funkční tričko s dlouhými rukávy z vysoceelastického materiálu, který zajišťuje dokonalé obtažení těla a díky svým vlastnostem zajišťuje přenos potu na povrch, kde se vlhkost rozprostře a rychle odpaří. Tělo tak zůstává v suchu a díky kompresním vlastnostem materiálu se rychleji regeneruje a díky tomu je zajištěn maximální komfort.

Materiál: Polyester-80% Polyester, 20% Lycra.

powerflex

Extra pružný materiál s vysokým podílem elastomeru 15-20%. Výrobky z tohoto materiálu se vyznačují vysokým zpevněním svalů a zachovaním tepelné pohody, díky čemuž se předchází svalovým zraněním, předčasné únavě a dochází ke zrychlení regenerace.

coolfeel

CoolFeel - je systém založený na použití funkčních dírkovaných materiálů, které se aktivně podílí na transportu a odpařování přebytečné tělesné vlhkosti a teploty vzniklé zvýšenou fyzickou zátěží. Tím udržují mikroklima sportovce na ideální úrovni, při které je připraven podávat ty nejvyšší výkony. Pokud se chcete cítit vždy skvěle a fit, pak volte výrobky Jadberg se systémem CoolFeel.

compress-2017

Kompresní výrobky se střední úrovní komprese pro lepší cirkulaci krve a tím snížení možnosti zranění a zrychlení následné regenerace. Při nošení kompresního oblečení při sportu je zjevný efekt na rychlé potréninkové zotavení a snížení svalové horečky, díky zvýšené cirkulaci krve.

flatseams

Ploché švy z jádrových nití Coats zajišťují perfektní komfort, jsou příjemné s bavlněným efektem, nikde neškrábou a podtrhují komfortní užívání výrobku. Díky použité patentované technologii jsou velmi pevné, ale zároveň pružné. Jsou ideální pro vysoce namáhané a elastické švy.

 

jadberg_vel_dresy

 

 

Výrobce:JADBERG

Dotaz k produktu Jadberg tričko Compress Top 18/19

Jméno:
Telefon:
E-mail:(povinné)
povinné pole
Váš dotaz:(povinné)
povinné pole
 
 

Komentáře k produktu Jadberg tričko Compress Top 18/19